Wirtualny spacer
Rezerwacje online

Bale weselne

Dzień Ślubu, jak i samo przyjęcie weselne będzie przez Państwa pamiętany na zawsze. Zachowa się także w pamięci Waszych bliskich. Warto zadbać o to, by wszystko w nim było oryginalne – Hotel Królewski daje Państwu gwarancję wyjątkowości.

Nasze sale: kolumnowa, galeria i magnacka idealnie nadają się na tego typu uroczystości, także przypałacowy ogród z fontannami będzie wspaniałą scenerią Państwa Wesela. Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do wyjątkowych życzeń, potrzeb. Pomożemy również w zorganizowaniu atrakcji dodatkowych stosownie do Państwa budżetu.

Tych z Państwa, którzy marzą o Weselu w Królewskim stylu będzie nam niezmiernie miło powitać na wcześniej umówionym spotkaniu. Przedstawimy na nim aktualną ofertę cenową, wskażemy dostępne terminy oraz odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości.

Tylko my dysponujemy największymi salami w regionie, tylko nasze sale zapewnią Państwu swobodę, komfort i przestrzeń i tylko u nas obsłużą Państwa kelnerzy w białych rękawiczkach

Bardzo chętnie dostosujemy menu weselne do Państwa potrzeb, proponując do wyboru różnorodność potraw opartą na recepturach zarówno tradycyjnej kuchni polskiej, jak i bogactwie smaków egzotycznych przypraw  skomponowanych w wyśmienite dania.

Lublin i Rzeszów to dwa największe w naszym regionie miasta pomiędzy którymi położony jest Janów Lubelski. Nasze usytuowanie w Janowie Lubelskim sprawia, że Hotel Królewski jest idealnym miejscem do organizacji wesel dla par  z takich województw jak Lubelskie i podkarpackie.

Korzystamy ze zdobytego przez lata doświadczenia w organizacji najlepszych wesel dla naszych gości z Biłgoraja, Kraśnika, Stalowej Woli, Lublina, Rzeszowa, Sandomierza, Zamościa i wielu innych miejscowości. Zapraszamy do odwiedzenia naszej księgi gości i zapoznania się z opiniami organizatorów różnego typu spotkań w naszym hotelu.

Dla par organizujących przyjęcia weselne w naszym hotelu  z poza Janowa Lubelskiego istnieje możliwość organizacji transportu gości weselnych z : Lublin, Rzeszów, Stalowa Wola, Biłgoraj, Kraśnik, Sandomierz, Zamość. Szczegółowych informacji udzielamy podczas spotkań z naszymi pracownikami w hotelu.

 

 

 

 

Pakiety promocyjne

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 504 100 979
  • ul. Turystyczna 14
  • tel. +48 15 87 24 999
  • recepcja@hotelkrolewski.com.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.