Wirtualny spacer
Rezerwacje online

Wesele listopad 2019 + Samochód w Gratis

Chcecie zorganizować przyjęcie weselne w pięknym, jesiennym , listopadowym dniu?  Marzycie, aby Wasze zdjęcia plenerowe  zostały wykonane w przepięknej, jesiennej aurze? A może przyszłej Pannie Młodej marzy się niepowtarzalny, wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju bukiet ślubny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą listopadową ofertą weselną. Tylko u nas przyjęcia weselne w listopadzie od 169zł/os.

 Przypominamy, że na życzenie naszych klientów organizujemy przyjęcia weselne, nie tylko w terminach sobotnich ale również w piątki/ niedziele lub w wybranym przez Was terminie. Oferujemy również pomoc naszego menagera, który pomoże Państwu w realizacji całego przyjęcia lub wybranego przez Państwa szczegółu.

Dodatkowo oferujemy Państwu bazę noclegową liczącą  40 pokoi, w których będziecie mogli Państwo przenocować  grupę 110 osób.

Organizując przyjęcie weselne na naszych salach mają Państwo pewność, że będzie ono odznaczało się iście królewskim stylem. Przypominamy także, że oferujemy Państwu największe sale w regionie.

Korzystając z naszej oferty mają Państwo do dyspozycji dwie, nowe,  przepiękne sale balowe:

"Sala Złota", w której możecie Państwo zorganizować przyjęcie weselne dla  300 osób.

"Sala Srebrna" umożliwiająca organizację przyjęcia weselnego dla 200 osób.

W cenie naszych usług znajdziecie Państwo:

 

Tylko u nas najlepsza, cenowa oferta listopadowa organizacji wyśmienitego przyjęcia weselnego w nowych przepięknych i największych w regionie salach balowych

Nie czekaj zapytaj o szczegóły oferty pod numerem telefonu: 694 432 882 lub biuro@hotelkrolewski.com.pl

PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Pakiety promocyjne

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 504 100 979
  • ul. Turystyczna 14
  • tel. +48 15 87 24 999
  • recepcja@hotelkrolewski.com.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.