Wirtualny spacer
Rezerwacje online

Wesele w karnawale ( styczeń/luty) 169zł/os

Uwielbiacie białe, zimowe szaleństwa? Nie straszny Wam śnieg i mróz? A może to właśnie zima jest Waszą ulubioną porą roku? Marzycie o pięknym , białym puch podczas Waszej sesji zdjęciowej? Jeśli tak, to nasza oferta skierowana jest właśnie dla Was. Tylko u nas przyjęcia weselne w okresie karnawałowy już od 169zł za osobę.

Dodatkowo oferujemy Państwu pomoc naszego niezastąpionego managera, który dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i niezwykłemu zaangażowaniu  pomógł Młodej parze sfinalizować niejedno, wyjątkowe przyjęcie weselne.

Informujemy także, że  jesteśmy otwarci na różne formy i propozycje naszych gości. Dlatego też, nie widzimy najmniejszego problemu, aby zorganizować przyjęcie weselne w piątek/niedzielę lub też innym wybranym przez Państwa terminie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo również piękną  bazę noclegową dysponującą 40 pokojami, zapewniającą miejsce noclegowe dla 110 osób.

Od 2018 roku dysponujemy również nowymi, przepięknymi i największymi w regionie salami balowymi:

"Sala Złota" scalająca ze sobą nowoczesność i niezwykłą elegancję, w której możecie Państwo zorganizować przyjęcie weselne dla 300 osób.

"Sala Srebra" wyrażającą klasykę a zarazem niezwykłą elegancję, w której zorganizujecie Państwo przyjęcie weselne dla 200 osób.

Nasze obie sale wykonane są w niezwykle pięknym, szykownym i  królewskim stylu. Nie podlega dyskusji, że są to najpiękniejsze i największe salę w regionie. Posiadamy możliwość połączenia obu sal, dlatego tylko u nas możecie Państwo zorganizować przyjęcie weselne dla 500 osób.

W naszej ofercie otrzymacie państwo:

 

Nie czekaj zapytaj o szczegóły oferty pod numerem telefonu: 694 432 882 lub biuro@hotelkrolewski.com.pl

PROMOCJE NIE ŁĄCZĄ SIĘ

Pakiety promocyjne

Hotel Królewski

  • 23-300 Janów Lubelski
  • kom. +48 504 100 979
  • ul. Turystyczna 14
  • tel. +48 15 87 24 999
  • recepcja@hotelkrolewski.com.pl
Kanał YouTube
Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.